Kisalföld Takarék Szövetkezet

Karrier/Állásajánlatunk

Kisalföld Takarék Szövetkezet ügyintéző-pénztáros munkatársakat keres győri és mosonmagyaróvári egységébe

Feladatok:

  • ügyfelek magas szintű kiszolgálása,
  • részvétel a fiók akvizíciós munkájában,
  • napi ügyintézői teendők ellátása,
  • pénz- és értékkezelés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • pénzintézeti gyakorlat,
  • valuta pénztárosi végzettség,
  • értékpapír jogi vizsga,
  • lakossági hitelezés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkahely,
  • képzéseken való részvétel folyamatos biztosítása,
  • kellemes munkakörnyezet

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, egység és fizetési igény megjelölésével allas@kisalfoldtakarek.hu e-mail címre.

Pályázat benyújtásának határideje: 2017. június 30.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG A KISALFÖLD TAKARÉK SZÖVETKEZETNÉL!

Hegyeshalmi kirendeltségünk ÜGYINTÉZŐ/PÉNZTÁROS munkakörbe munkatársat keres.

Az állás betöltésére az alábbi feltételeknek megfelelő jelentkezőket várjuk:

  • Középiskolai vagy főiskolai végzettség,
  • Hegyeshalom és környéke lakóhely,
  • Pénzintézeti, banki tapasztalat,
  • Valuta pénztárosi végzettség

Jelentkezési határidő: 2017. június 30.

A borítékon kérjük feltüntetni: „ÜGYINTÉZŐ/PÉNZTÁROS”.

A pályázatokat az alábbi címre várjuk:

9222 Hegyeshalom, Fő u. 135.
Tel.: 96/568-088
E-mail: hegyeshalom@kisalfoldtakarek.hu

Termék összehasonlítás