Kisalföld Takarék Szövetkezet

Karrier/Állásajánlatunk

A Kisalföld Takarék Szövetkezet karbantartói állást hirdet.

Munkavégzés helye:
9023 Győr, Bartók Béla út 2-4

Foglalkoztatás jellege:

  • napi 4 óra

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:

  • Elvégzi a hatáskörébe tartozó épület és műszaki berendezések felügyeletét, üzemeltetését és karbantartását.
  • Elvégzi a bejelentett és feltárt hibák kivizsgálását, javítását, az üzemzavarok elhárítását.
  • Elvégzi az irodaházhoz és az ahhoz kapcsolódó berendezések, bútorok, eszközök irodán belül megoldható javítását, szerelését, karbantartását, az irodaház udvarának takarítását.

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint, cafeteria,

A Jelentkezéseket a munkakör megjelölésével, fényképes önéletrajzzal, az allas@kisalfoldtakarek.hu e-mail címre vagy a Kisalföld Takarék 9023 Győr, Bartók Béla út 2-4 posta címére várjuk.

Jelentkezés határideje: folyamatos a pozíció betöltéséig.

A munkakör azonnal betölthető.

takarítónői állást hirdet.

  • Győr, Bartók Béla út 2-4 szám alatti irodaház

Munkavégzés ideje:

  • napi 8 óra

Elvárások:

  • Megbízhatóság, igényesség, precíz, önálló munkavégzés, együttműködési készség

  • bérezés megegyezés szerint, cafeteria, családias munkahelyi körülmények

Termék összehasonlítás